HAKKIMIZDA

Muhteşem Tasarımların Kaynağı

Merhaba

Artık sizler için çok farklı bir tasarım seçeneği sunuyoruz. Çok basit ve işe yaramayan web sayfalarının çok yüksek fiyatlara kurulduğu piyasaya tepki olarak kurulan ekibimiz, sizlere çok düşük ücretlere daha önce hiç görmediğiniz tasarımlar hazırlıyor.

Üstelik Android & IOS uygulaması, özel yazılımlar ve matbaa ürünleri gibi birçok konuda da sizlere hizmet ediyoruz.

Oldukça memnun kalacağınız ürünlere sahip olmanız için her zaman sizlere bir mail adresi kadar yakın olacağız..

İsmet BALAT
team-member-1
PROJE
UZMAN PERSONEL
BARDAK KAHVE
ÜCRETLİ DÖKÜMAN
team-member-1

Blog Hakkında

Bu blog sizlere birçok tasarım ve kodlama konusunda başucu rehberi olmak, ücretli satılan eklentileri ve grafik araçlarını almadan önce denemenizi sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Ama unutmamanız gerekir ki sitedeki tüm içerikler telif haklarıyla korunmaktadır. Sizler için sunduğumuz bu hizmetleri kullanırken bunu göz önünde bulundurmanız, hakka girmemek için dikkatli davranmanızı, yayınlamış olduğumuz grafik araçlarını test etmek dışında ticari maksatlarla kullanmamanızı rica ediyoruz.

Eğer sitemizde telif haklarını çiğnediğimiz bi içeriğe rastlarsanız uyarmanızı rica ediyoruz. En kısa sürede içeriği kaldıracağımıza söz veriyoruz.

Umarız ki sizlerle güzel bir bloglama yaparız.

Albatros ♥ Tasarım
İsmet BALAT

"En öncelikli amacımız sizler için harika tasarımlar yapmak ve memnun olmanızı sağlamak. Biliyoruz ki sizin memnuniyetiniz bizim başarı hikayemiz olacak"

PLATFORMLAR & YAZILIMLAR